Reference

Co o mně říkají

V rámci svého oboru spolupracuji nejvíce s:

– realitními makléři, se kterými řeším jednotlivé případy od samého počátku.

– finančními poradci, kteří mě doporučují svým klientům ve všech stádiích financování koupě nemovitosti.

Paní doktorka Suchá je profesionálka každým coulem. Je empatická, reprezentativní a v neposlední řadě je odbornicí na nemovitostní právo.
Spolupracujeme spolu již více než dva roky. Mohu se na ni obrátit s jakýmikoli dotazy a spolehnout se, že mi poradí se všemi zapeklitými případy.

Dominika Dowinton Šebelíková

S Olgou spolupracuji již více než 8 let. Zajišťuje mým klientům bezvadný, rychlý a kvalitní právní servis. Vím, že se na ni můžu plně spolehnout a s veškerou důvěrou jí předávám své klienty do péče.

Ing. Jakub Rotrekl, PhD.

Perfektní servis a odbornost v realitách, podpořená praxí, doporučuji.

Pavel Burian

S Olgou se znám mnoho let a vážím si naší spolupráce jako přítel, klient a obchodní partner. Na základě spousty situací, kterými jsme prošli, mohu s jistotou říci, že je Olga bojovná, velmi schopná a pečlivá v zastupování svých klientů. Jako hypoteční specialista jsem rád, že její hlavní doménou je právo kolem nemovitostí. Děkuji za spolupráci!

Bc. Jindřich Bezděka

Na spolupráci s paní doktorkou Suchou oceňuji profesionální přístup, který věnuje každému případu v kombinaci s lidským nastavením.
Vím, že pokud budu cokoliv řešit z oblasti nemovitostního práva, tak se na ni mohu s důvěrou obrátit a dostanu na svoji otázku spolehlivou odpověď.
A to je jak pro mě, tak i pro mé klienty hodně důležité.

Ing. Milan Šámal